forex trading logo

Home Projekty školy
Projekty školy

 

Zapojení školy do projektů ve školním roce 2018/2019

 

 

Ve školním roce 2018/19 se naše škola zapojila do různých projektů.

Dlouhodobě je škola zapojena do projektů „Školní mléko“ a „Ovoce do škol“.

Dále jsme se zapojili do projektů „Recyklohraní“, „Ukliďme svět“, „Les ve škole“, „Škola v pohybu“, „Kraje pro bezpečný internet“.

Během školního roku se uskutečnila řada třídních projektů – Den státnosti ke 100. výročí republiky, Halloween, Vánoční besídky, Šmoulí Velikonoce, Škola v pohybu, Veselé zoubky, Den v přírodě, Den dětí, Cesta za zdravím, Les ve škole, preventivní program Ajax ve 3.třídě, dopravní výchova ve 4.třídě.

Aktivně jsme se zapojili do projektu Místního akčního plánu „Rozvoj vzdělávání na Mariánskolázeňsku.“ Naše škola měla zastoupení ve všech čtyřech pracovních skupinách – předškolní vzdělávání, čtenářská a matematická gramotnost, inkluzivní vzdělávání a volitelná témata. Řada učitelů se aktivně účastnila především vzdělávacích akcí. Některé paní učitelky z 1.stupně se zapojily jako lektorky do projektu „Společně do školy“, který je zaměřený na přípravu předškoláků ze sociálně znevýhodněného prostředí.

Dále se škola zapojila do projektu „Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi APIV B“, který realizuje Národní institut pro vzdělávání, zaměřený na zdokonalování pedagogické práce v inkluzi.

V lednu jsme ukončili dvouletý projekt tzv. „Šablony pro MŠ a ZŠ“ ve výši 760 392 Kč a podali žádost do projektu „Šablony II.“.

 


Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS.